ТЕШКА НОЋ У БЕОГРАДУ: Мушкарца ударио воз на Новом Београду, погинуо на месту

Танјуг

14. 10. 2023. у 07:50

МУШКАРАЦ стар око 45 година погинуо је синоћ око 20.18 часова када га је ударио воз на прузи код хотела Холидеј ин на Новом Београду, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

ТЕШКА НОЋ У БЕОГРАДУ: Мушкарца ударио воз на Новом Београду, погинуо на месту

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

Мушкарац је задобио повреду шаке када је убоден ножем јутрос у 5.40 сати у Улици цара Душана код Скроз добре пекаре и превезен је у болницу у Земуну.

У Београду су се током ноћи догодиле још три саобраћајне несреће у којима је повређено седам особа, од којих две тешко.

Девојка од 19 година задобила је тешке повреде када је оборена синоћ око 19.20 часова у Драгослава Срејовића код броја 26 и превезена је у Ургентни центар.

Женска особа од 26 година тешко је повређена након пада са мотоцикла на углу Устаничке и Војислава Илића и пребачена је у Ургентни центар.

Пет особа је повређено у саобраћајној несрећи на Смедеревском путу код пумпе око 20.42 часа, од којих су четири збринуте на лицу места, а жена од 34 године пребачена је у болницу у Земуну.

Хитна помоћ интервенисала је укупно 131 пут, од тога је била 21 интервенција на јавним местима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута