УШАО У САВУ И НИЈЕ ИСПЛИВАО: Полиција на ногама, потрага у току
НЕКОЛИКО мештана села Прово код Шапца пријавило је данас око 10.30 сати да је једна особа ушла у Саву и да није испливала.
Фото: В. Митрић
Ангажован је тим за спасавање који претражује реку на 76. километру који припада оптини Владимирци. Три члана речне полиције у једном чамцу такође претражује обалу.
Ускоро ће бити познато више информација.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО: КОМШИЈЕ У ШОКУ ПОСЛЕ УБИСТВА У МЛАДЕНОВЦУ: Душан био изванредан човек и сјајан мајстор
Препоручујемо
ПРОЈЕКАТ ВРЕДАН СКОРО ПОЛА МИЛИОНА ЕВРА: Шабац добио научни центар (ФОТО)
22. 09. 2023. у 15:08
ТЕШКА НЕСРЕЋА У ШАПЦУ: Једна особа повређена у судару аутомбила и мотора (ФОТО)
07. 09. 2023. у 18:01
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)