ПЕТАР (32) ПАО С ЛИТИЦЕ: Ово је планинар из Трстеника који је настрадао на Вележу у БиХ
У НЕСРЕЋИ која се, под још неразјашњеним околностима, догодила у суботу по подне на планини Вележ у Босни и Херцеговини, како су пренели бањалучки медији, настрадао је планинар Петар Н. (32) из Трстеника.
Фото: Приватна архива
Како се претпоставља, он је боравећи на Вележу са групом планинара из трстеничког Планинарског клуба „Поглед“ чији је члан био, пао са литице и том приликом задобио смртоносне повреде.
Његово тело заједничком интервенцијом извукли су припадници Горске службе спасавања, Цивилне заштите и Хеликоптерског сервиса РС, а више околности под којима се ова несрећа догодила биће познато након што припадници Полицијске станице у Невесињу и истражни органи обаве свој део посла.
БОНУС ВИДЕО - СРБИ ТРЕБА ДА ПЛАТЕ И ПАТЕ: Овако је Курти претио Србима из центра ЕУ
Препоручујемо
ВИДЕО КОЈИ РАЗАРА СРЦА: Игор сат времена пре несреће објавио снимак са венчања
17. 09. 2023. у 15:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)