ГУРНУО ГЛАВУ У ЛИФТ И ПРИТИСНУО ПОГРЕШАН ПРЕКИДАЧ: Детаљи смрти радника у Скупштини - Издато званично саопштење

Ј.Д.Љ.

24. 08. 2023. у 13:54

РАДНИК Народне скупштине Републике Србије Н. К. (45), запослен на одржавању водоводних инсталација, настрадао је данас у преподневним часовима на радном месту, док је утврђивао због чега улази вода у окно од теретног лифта за храну.

ГУРНУО ГЛАВУ У ЛИФТ И ПРИТИСНУО ПОГРЕШАН ПРЕКИДАЧ: Детаљи смрти радника у Скупштини - Издато званично саопштење

Фото: З.Ј.Мачак

Дежурни јавни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду обавио је увиђај на лицу места.

За сада је утврђено да је Н. К. отишао до кућице за лифт и гурнуо главу у металну кострукцију, те притиснуо прекидач од лифта али је, највероватније, погрешио прекидач, па је лифт кренуо у погрешном смеру, услед чега је Н. К. задобио смртне повреде главе.

У тренутку несреће Н. К. је био сам.

"На лицу места предузете су одговарајуће радње, а тело је упућено на обдукцију", наведено је у званичном саопштењу. 

БОНУС ВИДЕО: 

ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Разбијена криминална група у Краљеву и Лозници, крали кола по целој Европи

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

200.000 РАЗЛОГА ЗА СЛАВЉЕ: Yettel bank прославља 200.000 Bank MAX корисника