ЕВО КАКО ЈЕ ДОШЛО ДО ТРАГЕДИЈЕ У ВРЧИНУ: Познат идентитет настрадалих младих у саобраћајној несрећи

Новости Онлајн

25. 07. 2023. у 08:50

ВОЗАЧ аутомобила марке "пежо" В. Г. (18) и путница у возилу А. Б. (15) настрадали су када их је на пружном прелазу у Врчину ударила локомотива. У овој несрећи повређена је и тинејџерка М. Ђ. (17).

ЕВО КАКО ЈЕ ДОШЛО ДО ТРАГЕДИЈЕ У ВРЧИНУ: Познат идентитет настрадалих младих у саобраћајној несрећи

Фото: Новости

Како смо писали, стравична несрећа догодила се око 23.30 часова, на пружном прелазу без рампе у Врчину, када воз је ударио у аутомобил.

- Трагедија се догодила у Улици Драгослава Станковића у београдском насељу Врчин, када је у аутомобил марке "пежо 308" ударила локомотива која није имала вагоне. Ударила је у возило у десну бочну страну и том приликом настрадали су, како се сумња, сувозач и возач - рекао је извор упознат са случајем.

Он је додао да је у аутомобилу била и тинејџерка која је, како се претпоставља, седела на задњем седишту.

- Према првим информацијама она је задобила лаке телесне повреде јер је, како се сумња, у неком тренутку испала из возила, али је превезена у Ургентни центар како би лекари утврдили колико је тачно повређена - рекао је саговорник

Иначе, прелаз је обележен знацима.

БОНУС ВИДЕО: САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У НИШУ: Погинула једна особа

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

Нова опрема за школу, бољи услови за таленте: Фондација Mozzart верна подршка образовању