КОЊ УДАРИО СЕДМОГОДИШЊЕ ДЕТЕ У НИШУ: Малишан хитно пребачен у Ургентни клинички центар
СЕДМОГОДИШЊЕ дете из Ниша задобило је огуљутине главе када га је јуче ударио коњ. Како наводе у УКЦ Ниш, дете срећом има лакше повреде.
Фото: Профимедиа/Илустрација
- Дете (7) је јуче примљено на Клинику за дечију хирургију. На пријему је имао огуљотине главе и леве подлактице као и напрснуће леве надлакатне кости. Повреде спадају у лаке телесне повреде. Мајка детета је на лични захтев извела данас дете из болнице - кажу у КЦ Ниш.
Шта се тачно догодило, и како је, наводно коњ повредио дете, у овом моменту није познато.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: Објављен снимак хапшења убице из Земуна и његових саучесника
Препоручујемо
ВРШЊАЧКО НАСИЉЕ У НИШУ: Дечак претучен док је чекао другарице да се врате из маркета
16. 07. 2023. у 17:49
НОЋ СВЕ БЛИЖА, А ВРЕМЕ И ДАЉЕ ОПАСНО ПО ЗДРАВЉЕ: У овом граду је измерено чак 38 степени
16. 07. 2023. у 17:08
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)