ПОЗНАТО СТАЊЕ ОЦА И СИНА КОЈИ СУ СЕ ОТРОВАЛИ КИСЕЛИНОМ: Мушкарац у тешком стању

Биљана Ристивојевић

04. 07. 2023. у 15:07

У ОПШТУ болницу у Пироту око поноћи примљени су отац (28) и двогодишње дете, због, како се сумња, тровања киселином.

ПОЗНАТО СТАЊЕ ОЦА И СИНА КОЈИ СУ СЕ ОТРОВАЛИ КИСЕЛИНОМ: Мушкарац у тешком стању

Фото Д. Н.

Како се незванично сазнаје, у питању је мушко дете и ван је животне опасности јер има излечиве опекотине, док је ситуација код оца мало компликованија јер су оштећења ждрела већа.

Из Универзитетског клиничког центра Ниш, где су смештени отац и син, отровани вероватно соном киселином, очекује се оглашавање.

У пиротској полицији су потврдили да се догодило тровање оца и двогодишњег детета.

- Оно што за сада можемо да кажемо је да радимо на утврђивању свих околности под којима се то збило - рекао је портпарол пиротске полиције Марко Потић.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

НЕИЗДРЖИВО, ТРЕТИРАЛИ СУ МЕ КАО СМЕЋЕ Исповест бивше сјуардесе из приватних авиона