ДАРКО КОСТИЋ У УРГЕНТНОМ ЗБОГ ЖЕСТОКЕ СВАЂЕ СА ПРИЈАТЕЉЕМ: Ово су детаљи туче

Новости Онлајн

03. 07. 2023. у 19:13

ДАРКО Костић примљен је у Ургентни центар због повреде на глави. Креатор је у болницу дошао крвав и жалио се на болове.

ДАРКО КОСТИЋ У УРГЕНТНОМ ЗБОГ ЖЕСТОКЕ СВАЂЕ СА ПРИЈАТЕЉЕМ: Ово су детаљи туче

Фото: Н.Скендерија

Како медији сазнају, до жестоког окршаја дошло је наводно приликом свађе са пријатељем, када га је он ударио и задао му повреде главе, а реч је о посекотини изнад десног уха.

Свађа се догодила у стану модног креатора, а након исте Дарко је стигао у болницу како би урадио све потребне и детаљне анализе.

Подсетимо, ово није први пут да је Костић у епицентру скандала. Он је био ухапшен 21. априла прошле године, због сумње да је после журке у свом изнајмљеном стану младића Ш. Х. (19) везао и затворио у оставу.

На саслушању у Првом основом јавном тужилаштву детаљно је, како је Курир тада писао, изнео одбрану и изјавио да нису тачне оптужбе које је против њега изнео младић.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (3)

НЕМАЈУ НИКАКВА ПРАВА НА ЊЕГОВО ДЕЛО: Хрвати ИЗГУБИЛИ спор против Томине удовице, судили се 35 лета