ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА НА КАРАБУРМИ: Аутомобилом покосио пешака (ФОТО)
09. 06. 2023. у 17:08
НА Карабурми, код тржног центра, дошло је до несреће.
Најновије из рубрике
ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА ИСПОД БРАНКОВОГ МОСТА: Полиција и хитна на терену, увиђај у току
ИСПОД Бранковог моста, на тротоару у Карађорђевој улици, око 12.10 сати је пронађено тело мушкарца.
06. 05. 2026. у 17:07
ДЕТАЉИ ПОКУШАЈА ОБЉУБЕ ДЕВОЈЧИЦЕ (12) У НИШУ: Старац одвео дете у хостел, па се представио као њен деда
ДЕВОЈЧИЦА (12) из Ниша, иначе дете са посебним потребама, само стицајем околности спасена је из канџи предатора Љ. П. (74) из околине Житорађе, који је имао намеру да је сексуално злоставља.
06. 05. 2026. у 15:55
ПРОДАВАЛА ЦРКВЕНЕ КАЛЕНДАРЕ НА ПИЈАЦИ, ПРЕТИ ЈОЈ ЗАТВОР: Панчевачко ОЈТ подигло оптужницу због искоришћавања ауторскик права и дела
ОСНОВНО јавно тужилаштво у Панчеву поднело је суду оптужни предлог против Р.Д. (49) из Панчева, због постојања оправдане сумње да је извршила кривично дело Искоришћавање ауторског дела или предмета сродног права.
06. 05. 2026. у 15:54
ОВО ЈЕ КРИСТИЈАН (19) КОЈИ ЈЕ ИЗАЗВАО НЕСРЕЋУ КОД НОВОГ ПАЗАРА: Претицао колону, па се закуцао у "опел" у ком је била породица (ФОТО)
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се синоћ око 23.30 часова у приградском насељу Пилорети, на магистралном путу Нови Пазар-Рашка, када су у директном судару учествовали "голф 7" новопазарских регистарских ознака и "опел астра".
06. 05. 2026. у 11:33
НОВИ ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ КОД НОВОГ ПАЗАРА: Страдали муж, жена и њен брат, две особе у критичном стању (ФОТО)
У СТРАВИЧНОМ судару "голфа" којим је управљао 19-годишњак и "опел астре" на путу Нови Пазар–Рашка погинуле су четири особе, док су две тешко повређене и налазе се у болници.
06. 05. 2026. у 10:21
Коментари (0)