ДЕДА (92) У МАЂАРСКОЈ ПОГИНУО НА НАЈСВИРЕПИЈИ НАЧИН: Покосио га ауто, потом преко тела прешло 40 возила
ДЕДА (92) румунског порекла настрадао је у језивој несрећи на аутопуту у Мађарској. Након што га је ударио, возач је побегао, а саобраћај се на месту несреће 20 минута и даље одвијао. Медији преносе да је преко тела мушкарца на путу прешло скоро 40 аутомобила!
Фото: ЕПА
Несрећа се догодила када је старији мушкарац изашао из једног од туристичких аутобуса који су се зауставили на одмаралишту.
Према наводима полиције, преко тела 92-годишњег мушкарца прешло је 40 возила, а ниједно од њих није стало да помогне. Људски остаци пронађени су пола километра дуж пута.
Како се наводи на сајту полиције, возач је напустио место удеса, па је против за сада непознатог починиоца покренута истрага. Одељење саобраћајне полиције Полицијске управе Ерди је почело да истражује околности несреће.
На основу пријаве, претпоставља се да је возач сивог мерцедеса спринтера, вероватно страни држављанин, био виновник удеса.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: Пошасти постмодерне - Канадски политичари у штиклама врцкају, све то снима министар саобраћаја
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)