ПЧИЊСКИ ОКРУГ: Две саобраћајке током викенда

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

03. 04. 2023. у 11:23

НА подручју Полицијске управе у Врању, током викенда регистроване су две саобраћајне незгоде у којима је једна особа је задобила лаке телесне повреде.

ПЧИЊСКИ ОКРУГ: Две саобраћајке током викенда

Фото: Радио Магнум

Полиција је најпре интервенисала 31. 3. на подручју Бујановца. Мотоциклиста који се кретао пут Трновца изгубио је контролу пао и задобио лаке телесне повреде  повреде. Друга се догодила  2. априла у Врању, на раскрсници у центру града, али на срећу у удесу два аутомобила није било повређених.

Због управЉања возилом под дејством алкохолау полицији је  задржана  једна особа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

МАСНОЋА НЕСТАЈЕ ЗА ТИЛИ ЧАС: Јапански трик за чишћење шпорета