ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ВРАЊУ: Погинуо страни држављанин, једна особа повређена

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

19. 03. 2023. у 19:52

У УЛИЦИ Партизански пут у Врању догодила се тешка саобраћајна несрећа у којој је један страни држављанин изгубио живот, сазнају "Новости".

ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ВРАЊУ: Погинуо страни држављанин, једна особа повређена

Фото: Новости

У полицији кажу да још увек нису познате околности, али нам је потврђено да је увиђај у току.

На Ургентној медицини збринут је један пацијент у току је дијагностика. Наводно је аутомобил из Северне Македоније слетео с пута и ударио у банкину.

Део пута је затворен, возила се преусмеравају на друге путне правце.

БОНУС ВИДЕО: У ПИКАПУ СТРАДАЛЕ ДВЕ ОСОБЕ - Први снимци са места тешке саобраћајне несреће код Никшића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ИСЕЧЕНО ЛИЦЕ ДУШАНА ЛАЈОВИЋА! Драма српског тенисера у Чилеу на крајње неспортском Дејвис куп окршају