ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ НА КАРАБУРМИ: Камион кренуо у рикверц и ударио девојчицу, возача полиција закључала у кола (ФОТО)

З.У.-Ј.Ж.С.

08. 03. 2023. у 13:09

ПЕТОГОДИШЊА девојчица Валентина К. (5) настрадала је када ју је јутрос ударио камион јавног комуналног предузећа "Водовод и канализације".

ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ НА КАРАБУРМИ: Камион кренуо у рикверц и ударио девојчицу, возача полиција закључала у кола (ФОТО)

Фото: Т. Николић

До несреће је дошло у насељу испод Панчевачког моста у Улици Вука Врчевића, код "бетон базе".

За воланом камиона је био 44-годишњи мушкарац Милан К. Како сазнајемо, возач је, да би направио простор другом камиону да прође, кренуо уназад. Тада је чуо галаму, стао, и угасио камион.

Потом је нападнут вербално и физички, због чега га је патрола полиције закључала у возило.

Како "Новости" сазнају, возач у протекле две године није имао саобраћајних прекршаја, а тест је потврдио да није имао алкохола у крви.

Дете је од задобијених повреда преминуло на лицу места. Смрт је констатована у 11.25 од стране Хитне помоћи.

Поводом ове стравичне несреће, како сазнајемо, дежурни тужилац Првог основног јавног тужилаштва у Београду изашао је на лице места ради вршења увиђаја.

БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА КОД БАЧКЕ ТОПОЛЕ - Први снимци након пожара у ком је страдало двоје деце

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (2)

СЛАВИЦА ДИВЉАЛА НА УЛИЦИ: Комшије одмах позвале полицију