ПОЖАР У НОВОМ БЕЧЕЈУ: Ватрогасци пронашли тело у запаљеној згради
У ПОЖАРУ који је рано јутрос избио на два спојена објекта површине 400 квадрата у Новом Бечеју једна особа је настрадала.
Д.Н.
Ватрогасци су око 5 сати добили дојаву да гори објекат у Улици маршала Тита.
- Укупно 14 ватрогасаца са шест возила за само неколико минута стигло је на место несреће и одмах започело са интервенцијом - каже извор.
Након два и по сата гашења пожара ватрогасци су у једној од просторија пронашли тело.
У међувремену пожар је локализован, а полиција је започела увиђај.
(Информер)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)