МЛАДИЋУ ЗАРИЛИ НОЖ У ГРУДИ У МАСОВНОЈ ТУЧИ: На крвавом дочеку Нове године у Нишу повређено осморо

ДВАДЕСЕТТРОГОДИШЊИ Нишлија тешко је повређен током новогодишњег славља у једном нишком ресторану када је дошло до масовне туче гостију.

МЛАДИЋУ ЗАРИЛИ НОЖ У ГРУДИ У МАСОВНОЈ ТУЧИ: На крвавом дочеку Нове године у Нишу повређено осморо

Фото: Ј. Ћосин

Укупно је повређено осам особа, од којих двоје тешко. Једна особа има убод ножем у груди, повреде унутрашњих органа, а друга прелом вилице. Остали су задобили лакше повреде.

До крвавог обрачуна дошло је око три сата иза поноћи када је дошло до кошкања које је прерасло у крвави обрачун.

- Ми смо интервенисали са четири санитета, четири особе смо превезли у нишки Универзитетски клинички центар. Најтеже је повређен пацијент који је убоден ножем у груди - саопштио је др Драгиша Алексић из нишког Завода за ургентну медицину.

На лицу места био је велики број полицијских службеника.

Полиција је саопштила да је рад на расветљавању овог догађаја у току.

Изузете су надзорне камере, обавља се разговор са актерима догађаја.

До туче је дошло пред фајронт, претпоставља се да је обрачуну кумовао алкохол.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (1)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову