ЈЕДАН ИЗБОДЕН У ЛЕЂА, ДРУГИ У РУКУ: Троје повређено на Новом Београду

МУШКАРАЦ (30) повређен је у тучи која се ноћас догодила испред једног ресторана у Булевару Зорана Ђинђића на Новом Београду.

ЈЕДАН ИЗБОДЕН У ЛЕЂА, ДРУГИ У РУКУ: Троје повређено на Новом Београду

Фото: Новости Онлине

Он је два пута убоден ножем у леђа и добио је лакше телесне повреде.

Наводно је и једна девојка са истог места превезена у КБЦ Земун због повреде главе.

Такође, и у другом делу града дошло је до сличног инцидента, када је, на углу Улице Александра Тирнанића Тиркета и Улице Милана Благојевића Шпанца, један мушкарац убоден у руку.

Он је доста искрварио и превезен је у Ургентни центар.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.

09. 06. 2026. у 12:21

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (1)

СРАМ ВАС БИЛО! Фудбалери Швајцарске Џака и Родригез провоцирали - показивали албанског орла пред Мундијал