НЕСВАКИДАШЊА НЕЗГОДА У КРАЉЕВУ: Преврнуо се са перона, па завршио на прузи (ФОТО)
НЕСВАКИДАШЊА саобраћајна незгода догодила се јутрос, око 6 сати, на Аутобуској станици у Краљеву, у којој нико није повређен али је причињена материјална штета.
Г.Шљивић
Незгода се догодила када се такси возило, под још неразјашњеним околностима, са ивице перонског платоа преврнуло на десни бок и завршило на пружном колосеку.
Г.Шљивић
Овом приликом, како сазнајемо, нико није повређен, а убрзо је ангажована и дизалица како би се аутомобил уклонио са шина.
Г.Шљивић
Препоручујемо
СИН ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ Ана Рајковић у полицији због афере у репрезентацији
16. 12. 2022. у 07:39
ОЧЕКУЈЕ ИХ БРАК: Пет хороскопских знакова стаје на луди камен у 2023. години
16. 12. 2022. у 08:14
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)