САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ОБРЕНОВЦА: Аутомобилом слетели са пута, па се преврнули на кров - четворо повређених
ДЕВОЈКА М. Ј. (19), као и младићи Д. А. (29), М. Б. (21) и Л. Н. (20), повређени су када су возилом марке "опел" слетели с пута и преврнули се на кров.
Фото: Р. Шегрт
Како се незванично сазнаје, саобраћајна несрећа догодила се синоћ око 20 сати на шабачком путу у насељу Уровци код Обреновца.
- Сумња се да је возилом "опел астра" управљала девојка која је, како се претпоставља, услед неприлагођене брзине кретања слетела с пута. Након излетања аутомобил се преврнуо на кров - објаснио је извор упознат са случајем.
Како је навео, све четири особе које су биле у возилу хитна помоћ је превезла у Ургентни центар.
Полиција је обавила увиђај којим ће бити утврђено шта се тачно догодило.
(Информер)
Препоручујемо
У УСТАНИЧКОЈ УЛИЦИ ОБОРЕН МОТОЦИКЛИСТА: Задобио тешке повреде - превезен на реанимацију
07. 11. 2022. у 08:09
ТУНА ИЛИ САРДИНА? Шта је здравије - штетан састојак односи превагу
06. 11. 2022. у 14:44
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Шок: "Цеца је дала отказ комплетном обезбеђењу - видела је фотографију шта су радили"
"ЈЕДНА птичица ми је рекла да је отпустила оне раднике обезбеђења."
22. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)