ДЕЧАК ПОВРЕЂЕН ЈЕР ЈЕ ИСКОЧИО ИЗ АУТОБУСА? Огласило се тужилаштво о инциденту у Раковици
ДЕЧАК стар 15 година тешко је повређен синоћ у Раковици, због чега су се огласили из Тужилаштва.
Министарство Одбране
Како је наведено, у вечерњим сатима 19. октобра 2022. године у Борској улици у Раковици "дошло је до повређивања малолетног лица, које се десило тако што је малолетник искочио из аутобуса који је саобраћао на линији 50!"
- Повређени малолетник се налази на Одељењу реанимације ВМА, после чега је дежурни заменик Другог основног јавног тужилаштва наложила обављање разговора са возачем аутобуса и сведоцима. Њихове изјаве биће у извештају достављене Тужилаштву. Такође је наложено да се консултује и дежурни заменик Вишег јавног тужилаштва у Београду, с обзиром на то да се ради о малолетним лицима.
Тужилаштво ће након утврђивања свих чињеница везаних за наведени догађај донети одлуку о даљем поступању, додато је.
Подсетимо, како "Новости" незванично сазнају, петнаестогодишњег дечака, који је синоћ тешко повређен приликом испадања из аутобуса у Борској улици, није покосио аутомобил.
У Хитној помоћи су нам рекли да је екипа изашла на терен око 19.00 часова, те је дечак хитно превезен на Војномедицинску академију, где му је констатовано крварење у мозгу и прелом лобање.
Даљом истрагом утврдиће се како је дошло до несреће.
БОНУС ВИДЕО - ТРИ ДЕЧАКА ОСТАЛА БЕЗ РОДИТЕЉА: У Баточини, испред куће, настрадао самохрани отац Саша Костадиновић
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)