ЗА ДЕСЕТ ГОДИНА ИМАО 14 ПРЕКРШАЈНИХ ПРИЈАВА: Детаљи несреће у Раковици - прешао у супротну траку, ударио у аутобус и остао на месту мртав
ЈЕДНА ОСОБА је погинула синоћ око 23 часа, приликом судара аутомобила и аутобуса у Улици патријарха Димитрија у Раковици.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Возач аутомобила је изгубио живот на месту несреће.
Како сазнајемо, судара се десио када је возач путничког возила прешао у супротну траку, и том приликом је дошло до чеоног судара аутомобила и аутобуса.
У последњих 10 година против погинулог возача аутомобила поднето је 14 прекршајних пријава из области безбедности саобраћаја.
БОНУС ВИДЕО: ДЕСИЛО СЕ ПРЕ 36 ГОДИНА - Храбар потез Милутина због ког је добио награду Вечерњих новости
Препоручујемо
"ЈА САМ ВАМ ОПЉАЧКАО СТАН" Миленин сусрет са лоповом - све је признао, а њен потез сведочи о томе колика је величина била
14. 10. 2022. у 20:24 >> 20:55
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ: Сударили се ауто и аутобус, једна особа погинула
16. 10. 2022. у 00:05
ТЕЖАК СУДАР У ЗЕМУНУ: Једна особа има повреде главе, на терену ватрогасци и Хитна помоћ
16. 10. 2022. у 08:40
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)