ПРЕМИНУЛО ДЕТЕ ИЗ ВЛАСОТИНЦА: Седмогодишњак, тешко повређен у уторак у саобраћајној несрећи, изгубио битку за живот
СЕДМОГОДИШЊАК из Власотинца који је тешко повређен у уторак у саобраћајној несрећи, изгубио је битку за живот синоћ око 23 сата, упркос свим напорима лекара.
Фото:З.Глигоријевић
Подсетимо, дечак је повређен возећи бицикл у насељу у коме живи. Он је наводно ударио у дрво од којег се одбио на пут.
Тада је, како се претпоставља, дошло до контакта са путничким возилом, па је малишан пао на асфалт и задобио повреде опасне по живот.
Незванично сазнајемо да је за воланом аутомобила био дечаков комшија (20) и да је до повреде малишана дошло у улици у којој постоје "лежећи полицајци", па се верује да се возило није кретало великом брзином.
Тешко повређени дечак је возио бицикл са још тројицом својих другова које је полиција, како сазнајемо, саслушала у присуству њихових родитеља. Поуздане информације како је дошло до контакта аутомобила и детета засад нема.
Препоручујемо
ЈЕЗИВО: Блокадер наоружан до зуба кренуо на грађане на штанду СНС у Крагујевцу
01. 08. 2026. у 18:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАМПА ОД ТРАМПА ЗА МАКРОНА: Дипломатски скандал на помолу, Вашингтон спрема невиђени ударац Паризу
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе разматрају одлагање, или чак блокирање, именовања следећег француског амбасадора у Вашингтону, што је потез без преседана који прети да продуби јаз између два дугогодишња савезника, наводе четири извора упозната са ситуацијом.
29. 07. 2026. у 19:12
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (0)