ПОДЛЕГАО ПОВРЕДАМА МЛАДИЋ ПОВРЕЂЕН КОД БЕГЕЧА: Упркос напорима лекара, Војислав издахнуо током реанимације

У Ургентни центар Универзитетског клиничког центра Војводине, у току ноћи 14. септембра примљено је седам пацијената који су довезени од стране Службе Хитне помоћи.

ПОДЛЕГАО ПОВРЕДАМА МЛАДИЋ ПОВРЕЂЕН КОД БЕГЕЧА: Упркос напорима лекара, Војислав издахнуо током реанимације

Фото: Танјуг

- Пацијент Војислав Ј. (28) примљен је са тешким телесним повредама у виду мултиплих трауматских повреда главе и тела. Упркос свим примењеним мерама реанимације, није добијен позитиван одговор, те је наступио смртни исход. Пацијент А. Ђ. (23) примљен је са политрауматским телесним повредама. Након спроведене иницијалне дијагностике, лекарске помоћи и оперативног третмана, пацијент је хемодинамски стабилан и задржан на болничком лечењу у КЦВ ради даљег праћења општег стања уз остале мере конзервативног лечења. Пацијент А. А. (25) примљен је са лакшим телесним повредама. Након спроведене иницијалне дијагностике, лекарске помоћи и збрињавања пацијент је хемодинамски стабилан и отпуштен на даље кућно лечење.

Пацијент П. Ђ. (18) примљен је са лакшим телесним повредама. Након спроведене иницијалне дијагностике, лекарске помоћи и збрињавања, пацијент је хемодинамски стабилан и отпуштен на даље кућно лечење.

Пацијент М. Т. (21) примљен је са телесним повредама у види прелома костију лица.Након спроведене иницијалне дијагностике, лекарске помоћи и збрињавања, пацијент је хемодинамски стабилан и отпуштен на даље кућно лечење.

Пацијенткиња П. Б. (21) примљена је са контузионим телесним повредама. Након спроведене иницијалне дијагностике, лекарске помоћи и збрињавања, пацијент је хемодинамски стабилан и отпуштен на даље кућно лечење. Пацијенткиња В. М. (20) примљена је са контузионим телесним повредама. Након спроведене иницијалне дијагностике, лекарске помоћи и збрињавања, пацијент је хемодинамски стабилан и отпуштен на даље кућно лечење - саопштено је из ПР службе КЦВ.

Подсетимо, у тешком судару који се догодио синоћ око 22 часа, на уласку у насељено место Бегеч, из правца Футога, једна особа је изгубила живот, а четворо повређено. У несрећи су учествовала два путничка аутомобила и мотоциклиста.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)