ПРВИ ДЕТАЉИ ИСТРАГЕ: Познато како се догодила несрећа у Гроцкој у којој су страдали Иван и Марта (ФОТО)

З.У.

08. 09. 2022. у 11:12 >> 11:54

У ТЕШКОЈ несрећи која се синоћ догодила на Дунаву у Гроцкој, погинули су Иван Ј. (38) и Марта А. (37), док су Наташа Р., Милица Б. и Немања Г. превезени санитетским возилом из Гроцке на ВМА ради указивања лекарске помоћи.

ПРВИ ДЕТАЉИ ИСТРАГЕ: Познато како се догодила несрећа у Гроцкој у којој су страдали Иван и Марта (ФОТО)

Фото: Н. Анђић

Према првим информацијама из истраге, брод није ударио у баржу која се кретала, већ у другу која је била усидрена.

Фото: Н. Анђић

 

Основно јавно тужилаштво у Београду преузело је овај случај.

Двоје деце остало без оца

Иван Ј., који је настрадао са девојком Мартом А. у несрећи глисером која се догодила на Дунаву код Гроцке, имао је двоје деце из првог брака, испричале су комшије.

Како они кажу, реч је о једном фином и веома вредном човеку.

- Када смо сазнали шта се догодило, остали смо у шоку. Иван је добар човек који је држао превозничку фирму. У селу имамо велику пекару и његова фирма развози хлеб свуда по околини - причају комшије и додају:

- Иван има двоје деце из првог брака, али су се супруга и он развели. Колико смо чули, он је нашао девојку после тога и са њом је био и на глисеру када се догодила несрећа.

Фото: Н. Анђић

 

Комшије тврде да је Иван волео да путује.

Фото: Н. Анђић

 

- Кад није радио, волео је да путује. Купио је тај глисер, то му је била жеља и сад је на њему настрадао. Ишао је на море глисером и тамо је проводио време. Његова мајка бринула је о деци кад он није био ту - рекле су комшије.

БОНУС ВИДЕО - Убиство у ноћном клубу у Нишу: Младић преминуо после обрачуна ножевима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)