БАЧЕНА БОМБА НА КУЋУ: Експлозија у Руменци код Новог Сада, полиција трага за нападачем

ОД експлозије бомбе коју је засад непознати починилац бацио на породичну кућу у Руменци, у ноћи између понедељка и уторка, није на срећу било повређених али је причињена материјална штета.

БАЧЕНА БОМБА НА КУЋУ: Експлозија у Руменци код Новог Сада, полиција трага за нападачем

Фото: pixabay

После тог инцидента, који се према незваничним сазнањима догодио око 45 минута после поноћи, полиција је одмах, на лицу места, обавила увиђај и интензивно трага за нападачем.

Према тврдњама појединих мештана, бомба је бачена на кућу породице младића који је тренутно на издржавању затворске казне због трговине наркотицима и поседовања нелегалног оружја.

БОНУС ВИДЕО - Први снимак пекаре у Нишу на коју је бачена бомба

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ