ДВА СИНА ОСТАЛА БЕЗ ОЦА: Владимир који је страдао на Тари учествовао у снимању филма „Ми нисмо анђели“ (ВИДЕО)

Татјана Марковић

14. 07. 2022. у 16:08

СЦЕНСКИ реквизитер Владимир М. настрадао је данас након пада са Бањске стене на Тари у провалију дубоку неколико стотина метара.

ДВА СИНА ОСТАЛА БЕЗ ОЦА: Владимир који је страдао на Тари учествовао у снимању филма „Ми нисмо анђели“ (ВИДЕО)

Фото: Новости

Београђанин је седео на ивици стене, устао и пао у провалију.

Владимир М. је отац два сина. Учествовао је у снимању многих филмова, а најпознатији је „Ми нисмо анђели“.

Несрећа се догодила након што је завршено снимање сцене.

- Људи са сета су се раштркали, а он је сео на саму ивицу Бањске стене. Седео је ту неко време, а онда је устао. У том тренутку је изгубио равнотежу и пао низ литицу од пар стотина метара - рекао је извор са места несреће.

Владимир је био сценски реквизитер у екипи филма "Олуја", и он је у јутарњим часовима пао са литице под околностима које се још утврђују.

БОНУС ВИДЕО - Снимак са места несреће на Тари у којој је погинуо члан екипе филма "Олуја"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

СЛУЧАЈНО САМ САЗНАО ДА ИМАМ ЛЕУКЕМИЈУ : Бившем водитељу Пинка живот се преко ноћи окренуо