САОБРАЋАЈ ПРЕКО ИРИШКОГ ВЕНЦА У ПРЕКИДУ: Због удеса створена километарска колона
САОБРАЋАЈ преко Иришког венца, у једносмерној траци Парагово- Иришки венац је већ 45 минута у прекиду
С.Костић
Колоне су се створиле од почетка ове једносмерне деонице.
Разлог застоја није познат,а тренутно полиција покушава да се пробије.
Колона је у дужини од неколико километара.
Према неким информацијама дошло је до судара на самом изласку из ове једносмерне деонице пута.
У Србији је од почетка године до сада погинуло 193 особа у саобраћајним несрећама, док је прошле године погинуло 159, што је повећање од 21 одсто, изјавио је данас помоћник директора Агенције за безбедност саобраћаја Милан Тешић.
У изјави за Танјуг он је рекао да тај податак позива на паљење аларма и да се нешто хитно мора предузети. Тешић је напоменуо и да треба имати у виду да је у постпандемијском периоду таква тенденција у саобраћају присутна у скоро свим земљама Европе.
Препоручујемо
ИРИШКИ ВЕНАЦ ПО НЕМАЧКОМ СТАНДАРДУ: Он је пројектовао најдужи тунел у Србији (ФОТО)
06. 10. 2020. у 15:15
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)