ОПРОШТАЈ ОД МАТЕЈА ПЕРИША: Тело изложено у Цркви Светог Антуна, службу предводи надбискуп Хочевар (ФОТО/ВИДЕО)
ТЕЛО младог Сплићанина Матеја Периша, које је пронађено на Ади Хуји, у близини Панчевачког моста, изложено је данас у Цркви Светог Антуна у Београду.
Фото: З. Јовановић
Испред Цркве Светог Антуна присутне су новинарске екипе и неколико десетина грађана који су дошли да одају почаст преминулом Матеју и изразе саучешће његовом оцу Ненаду Перишу.
Ковчег је у цркву унео отац Ненад Периш.
Тело Матеја Периша биће испраћено из Цркве Светог Антуна у 17 сати, а испраћај ће предводити београдски надбискуп Станислав Хочевар.
БОНУС ВИДЕО: "УГЛЕДАЛИ СМО ГА С БРОДА" Капетан брода - Видели смо да је тело у фази распадања
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)