СВЕШТЕНИК НАСТРАДАО НА МОТОРУ: Детаљи тешке саобраћајне несреће код Коцељеве
НА путу Коцељева-Свилеува вечерас је настрадао возач мотоцикла Драган И., свештеник епархије шабачке на служби у селу Свилеува надомак Коцељеве.
Фото: Новости
Према нашим сазнањима до удеса је дошло тако што је возач аутомобила Ј. М. са пута скренуо у своје двориште, а онда је из супротног правца налетео несрећни Драган И. који је на месту догађаја преминуо од последица задобијених повреда.
Лекари су само могли да констатују смрт.
Александар Протић, основни јавни тужилац у Шапцу рекао нам је да ће тек после увиђаја, одговарајућих вештачења и евентуалних сведочења бити јасно шта је узроковало ову трагедију.
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У КОЦЕЉЕВИ: Судар аутомобила и мотоцика, погинуо возач (43)
16. 05. 2022. у 20:52
ТРАГЕДИЈА КОД ТРСТЕНИКА: Директан судар два возила - у болници преминуо возач комбија
16. 05. 2022. у 14:53
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ЛОЗНИЦЕ: Четворо повређено, “ауди” ударио у бандеру
15. 05. 2022. у 23:55
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)