ДЕВОЈКА ПРЕЖИВЕЛА УДЕС: Тешко повређена Анастасија у стравичној несрећи код Алибунара

Ј.Ј.Баљак

13. 02. 2022. у 15:56

ЈЕДНА од повређених у стравичној несрећи код Алибунара Анастасија Ј. није подлегла је повредама, сазнају "Новости".

ДЕВОЈКА ПРЕЖИВЕЛА УДЕС: Тешко повређена Анастасија у стравичној несрећи код Алибунара

Фото: Д. Балшић

У стравичној саобраћајној несрећи, која се догодила око поноћи на улазу у Алибунар из правца Владимировца, погинула су два младића. 

На лицу места је погинуо погинуо млади адвокат из тог места Зоран А. (32), док је његов пријатељи Владимир М. (40) подлегао повредама након несреће. 

Брат и сестра, који су се такође налазили у аутомобилу смрти, тешко су повређени.

Како „Новости“ сазнају, до несреће је дошло када је возило, којим је управљао Зоран А., из још неутврђених разлога налетело на трактор са плугом, који се кретао истом траком, испред њих. Аутомобил се од силине ударца одмах запалио.

БОНУС ВИДЕО: 

САОБРАЋАЈ ОБУСТАВЉЕН ДО ДАЉЊЕГ: Прелаз преко шина у Савској након хаварије није могућ

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

„Љубинко и Десанка“ на сцени Фондације Mozzart: Цекић, Вулановић и Бандовић у Шушљиковој режији о блискости која недостаје