ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋА НА ЗЛАТИБОРУ: Мушкарац (32) изгорео у аутомобилу на паркингу
Ј. К. (32) са Златибора страдао је под још неразјашњеним околностима када се његов аутомобил запалио у Улици Јованке Јефтановић у туристичком центру планине.
Фото: принтскрин/ 192_rs
Више јавно тужилаштво испитује околности под којима је Ј. К. изгорео у паркираном аутомобилу.
Познато је тек да је паркирани аутомобил у пламену примећен око 4 часа ујутру. Убрзо су на лице места стигли ватрогасци који су сузбили пламен и извукли беживотно тело из возила.
Претпоставља се да је пре пожара аутомобил ударио у снежни нанос поред пута, али ће прецизне информације о несрећи бити познате након тужилачке истраге која подразумева технички преглед аутомобила и обдукцију тела страдалог.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)