ДЕТАЉИ НЕСРЕЋЕ КОД ЗРЕЊАНИНА: Стабло ораха убило Лазара (73) (ФОТО/ВИДЕО)
НЕСРЕЋА се догодила око подне у Улици Иве Лоле Рибара у селу Меленци код Зрењанина, када је испред куће Н. М., В. П. (41) из овог села секао стабло ораха и нехотице на лицу места усмртио седамдесеттрогодишњег Лазара Ж. из Меленаца, који му је помагао.
Фото: Б.Грујић
- Трагедија, шта да Вам кажем, мој супруг их је унајмио, они иначе секу дрва по селу и ми када смо ушли да ручамо, трећи човек, млађи је, а не знам му име, утрчао је и рекао да је Лазар, након што му је стабло пало на главу, на месту мртав - каже Биљана, уз напомену да је В.П. покушао да вештачким дисањем оживи несрећног Лазара.
- Били су расположени, дошли су да ураде договорени посао и ето, несрећа се догодила - додаје Биљана чији супруг Н.М. и В.П. који је моторном тестером секао орах се налазе у полицији због давања исказа.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)