ТРАГЕДИЈА КОД КРАГУЈЕВЦА: Старији мушкарац изгорео у пожару
У НАСЕЉУ Пајсијевић у општини Кнић догодила се трагедија у којој је страдао старији мушкарац.
Фото: И.М.
Наиме, у кући којој је несрећни човек живео избио је пожар, а он је настрадао пре доласка ватрогасаца.
Тело је пронађено на згаришту.
У акцији гашења учествовала су два ватрогасца из Кнића, четири припадника ВСЈ Застава и два возила, шеф смене ВСБ КГ за једним возилом.
БОНУС ВИДЕО - НЕ МОГУ ВИШЕ: Потресна исповест баке Нишлије који је покушао да се убије због немаштине
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У НОВОМ ПАЗАРУ: Изгорео Турчин, сумња се да је пожар изазвала грејалица
20. 01. 2022. у 17:33
УЖАС У НОВОМ ПАЗАРУ: Радника (26) убила мешалица - ударило га црево бетоњерке, погинуо на лицу места
20. 01. 2022. у 16:13 >> 17:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)