ПОЖАР У РЕСТОРАНУ ПОДМЕТНУТ? Ухапшен гост, осумњичен за изазивање опште опасности

Новости онлине

31. 12. 2021. у 10:01

РЕСТОРАН "Микан" у улици Маршала Бирјузова, у коме је рано јутрос букнуо пожар, је намерно запаљен!

ПОЖАР У РЕСТОРАНУ ПОДМЕТНУТ? Ухапшен гост, осумњичен за изазивање опште опасности

Илустрација Фото: Н. Скендерија

Полиција је ухапсила госта тог ресторана због сумње да је извршио кривично дело изазивање опште опасности.

Осумњичени ће бити приведен у Прво основно јавно тужилаштво.

Брзом интервенцијом ватогасаца пожар је угашен, тако да није било опасности за околне зграде на које се ресторан наслања.

Нико није повређен. У гашењу су учествовала два возила и девет ватрогасаца.

БОНУС ВИДЕО: ЕКСПЛОЗИЈА НА НОВОМ БЕОГРАДУ - Ресторан потпуно изгорео, траје борба са ватреном стихијом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

200.000 РАЗЛОГА ЗА СЛАВЉЕ: Yettel bank прославља 200.000 Bank MAX корисника