НЕСВАКИДАШЊА НЕСРЕЋА У ТИТЕЛУ: Сам себе ранио гасним пиштољем у стомак

ДВОРИШТЕ једне куће у Тителу, у среду ујутро око 7.30 сати, било је место несвакидашње незгоде, када је мештанин А. Ш. (49) сам себе ранио гасним пиштољем у стомак.

НЕСВАКИДАШЊА НЕСРЕЋА У ТИТЕЛУ: Сам себе ранио гасним пиштољем у стомак

Фото З. Јовановић

Како сазнајемо, повреде су, срећом, лаке, те је после указане лекарске помоћи отпуштен на кућно лечење.

До ове незгоде је дошло у току припрема за свињокољ, а како сазнајемо, овај четрдесетдеветогодишњак је пунио гасни пиштољ и том приликом је сам себе ранио.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

СТАРИ ИНДИЈСКИ ТРИК: Како најлакше расхладити кућу током врелих дана?