ЛУЧАНИ: Радник задобио опекотине, задржан у Чачанској болници

РАДНИК војног предузећа “Милан Благојевић” из Лучана Р. М. (43) у понедељак ујутру задобио је лакше повреде у погону Ракетних горива.

ЛУЧАНИ: Радник задобио опекотине, задржан у Чачанској болници

В. ИЛИЋ

Према незваничним информацијама, дошло је до технолошког пожара у овом делу предузећа за производњу барута.

Повређени радник одмах је пребачен санитетом лучанског Дома здравља у Општи болницу у Чачку, где су му констатоване опекотине по лицу, односно, како сазнајемо, опекотине су му на два процента коже. У чачанској болници је задржан на опсервацији.

У овом наменском предузећу истичу да надлежни органи утврђују узрок овог акцидента, напоменувши да су, како тврди, испоштоване све мере безбедности заштите на раду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: Поповић нас је натерао...