СТРАВИЧАН НАПАД У БЕОГРАДУ: Мушкарац убоден ножем у врат - Хитно превезен у Ургентни центар!
Н.С. (37) убоден је ножем у врат вечерас око 21 сат на паркингу у Улици кнеза Вишеслава код броја 37 у Раковици!
Фото: Н. Карлић
Према незваничним сазнањима, рањени мушкарац је паркирао свој аутомобил и кренуо у теретану на тренинг. Изненада му је пришао нападач и са леђа га убо у врат, а затим побегао.
Колима хитне помоћи Н.С. је превезен у Ургентни центар где му је указана лекарска помоћ и према последњим информацијама он није животно угрожен.
Полиција је по дојави одмах изашла на лице места и блокирала тај део града у потрази за нападачем. У близини места напада пронађен је и нож којим је Н.С. избоден.
Наводно, избодени мушкарац нема кривични досије. Мотив напада утврдиће полицијска истрага.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО - СТРАШАН НАПАД НА ЗВЕЗДАРИ: Напао старца на улици - бездушно га оборио на земљу и опљачкао
Препоручујемо
УЖАС КОД СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Зупчаник задавио жену - Радница преминула на лицу места!
27. 10. 2021. у 20:40
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)