СТАРИЈИ МУШКАРАЦ ПОВРЕЂЕН: Судар кола Хитне помоћи из Бечеја и аутомобила у Новом Саду

У СУДАРУ кола Хитне помоћи из Бечеја и аутомобила, јутрос нешто пре осам сати у Новом Саду, повређен је мушкарац (77) и он је превезен у Ургентни центар Клиничког центра Војводине у Новом Саду.

СТАРИЈИ МУШКАРАЦ ПОВРЕЂЕН: Судар кола Хитне помоћи из Бечеја и аутомобила у Новом Саду

Фото: Депоситпхотос

Несрећа се догодила на раскрсници Булевара Европе, Хаџи Рувимове и Раше Радујкова.

Према речима др Зорана Круља, портпарола Службе хитне помоћи у Новом Саду, они су позив примили у 7.55 сати, а мушкарац стар 77 година је у свесном стању превезен у Ургентни центар.

Он додаје да у судару није учествовало њихово возило, већ возило из Бечеја којим су превозили пацијента у КЦВ.

БОНУС ВИДЕО - СНИМЦИ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ НА АДИ ЦИГАНЛИЈИ: Дечак (16) изненада преминуо на утакмици

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине