ЈУТРОС рано букнуо је пожар у некадашњој фабрици дечјег намештаја “Столар” у Пироту, у којој се већ дуже време производи пелет.
Повезане вести
ЦРНИ ДИМ СЕ ВИДИ ИЗ МНОГИХ ДЕЛОВА ГРАДА: Велики пожар избио у Загребу (ВИДЕО)
У ЗАГРЕБУ је данас поподне избио велики пожар, преносе хрватски медији.
08. 09. 2021. у 20:19
ТРАГЕДИЈА У РУСИЈИ: Двоје мртвих, 17 повређених у експлозији гаса
ДВОЈЕ људи је погинуло док је 17 повређено данас у експлозији гаса у деветоспратној стамбеној згради у граду Ногинску, источно од Москве, саопштио је Руски истражни комитет на свом сајту.
08. 09. 2021. у 19:29
У ПОЖАРУ СТРАДАЛА 41 ОСОБА: Запалио се затвор у Индонезији, полиција утврђује узрок
НАЈМАЊЕ 40 људи је погинуло у пожару који је избио у затворском блоку у индонежанској провинцији Бантен, док су десетине повређене, рекли су портпарол Владе и медији.
08. 09. 2021. у 08:24
ОСТАЛО САМО ЗГАРИШТЕ: Први снимци након локализације пожара на Новом Београду (ВИДЕО)
ПОЖАР на Новом Београду, који је захватио око 500 метара квадратних барака, успешно је локализован.
07. 09. 2021. у 10:10
СНИМЦИ ПОЖАРА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Над насељем се надвио облак густог дима - ватрогасци на терену (ФОТО/ВИДЕО)
ВЕЛИКИ пожар букнуо је јутрос у блоку 70а на Новом Београду.
07. 09. 2021. у 09:18
Најновије из рубрике
ДЕТАЉИ ДРАМЕ КОД ВУКОВОГ СПОМЕНИКА: Познато шта је претходило убадању девојке (20) којој се лекари боре за живот
ДЕВОЈКА Т. П. (20) тешко је повређена синоћ нешто после 21 час у парку код Вуковог споменика у Београду, након што ју је, ножем напао младић са којим је претходно била у једном кафићу у близини.
12. 07. 2026. у 13:36
ЈЕЗИВА НОЋ У БЕОГРАДУ: У три напада ножем тешко рањене три особе
ТРИ особе су тешко рањене прошле ноћи у три напада ножем.
12. 07. 2026. у 07:33
ДЕВОЈКА (20) БРУТАЛНО ИЗБОДЕНА У БЕОГРАДУ: Хорор код Вуковог споменика
У парку код Вуковог споменика у Београду вечерас је избодена једна девојка, потврђено је Танјугу у Хитној помоћи.
12. 07. 2026. у 00:01
УХАПШЕН КРИМИНАЛАЦ СА ЦРВЕНЕ ИНТЕРПОЛОВЕ ПОТЕРНИЦЕ: Велика акција МУП у Београду - Тражиле га Србија и Црна Гора (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, Одељења за посебне акције и Полицијске управе за град Београд, Интервентне јединице 92, ухапсили су данас у Београду у једном угоститељском објекту В. В. (1975) држављанина Црне Горе и Србије, за којим је посебно била расписана црвена Интерполова потерница.
11. 07. 2026. у 22:36
ТРАГЕДИЈА НА АУТО-ПУТУ „МИЛОШ ВЕЛИКИ”: Једна особа погинула, две повређене код Лучана
ЖЕНА погинула, двоје повређених у саобраћајној несрећи на ауто-путу код Лучана.
11. 07. 2026. у 17:01
Коментари (0)