МУШКАРАЦ ПАО СА КАМИОНА У ПОКРЕТУ: Тешка несрећа у Обреновцу, хитно превезен у Ургентни центар
ДАНАС, око 17 часова се у Грабовцу код Обреновца догодила несрећа када је радник ЈКП "Градска чистоћа" пао на коловоз.
Фото: Depositphotos
Како сазнајемо, радник је пао са задњег дела камиона у покрету.
Њему су констатоване повреде опасне по живот и у бесвесном стању је превезен у Ургентни центар.
Препоручујемо
САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД АЛЕКСИНЦА: Аутомобил слетео са пута, има повређених
21. 08. 2021. у 12:40
ИЗБЕГНУТА ТРАГЕДИЈА: На BMW-у пукла гума, одбијао се о бандере у Лесковцу, "летео" 20м
21. 08. 2021. у 12:21
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ТРЕБИЊА: Погинули жена и мушкарац
21. 08. 2021. у 09:36
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)