ПОДИГНУТА ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ МИКЕ АЛЕКСИЋА

Андријана Нешић

21. 04. 2021. у 15:12

ВИШЕ јавно тужилаштво у Београду подигло је оптужницу против Мирослава Мике Алексића.

ПОДИГНУТА ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ МИКЕ АЛЕКСИЋА

Фото: Youtube/Принтскрин

Како је саопштено њему су на терет стављена извршења два кривична дела силовања, два кривична дела силовања, једно продужено кривично дело недозвољених полних радњи и четири кривична дела дела недозвољених полних радњи, на штету седам оштећених.

- Предложено је продужење притвора према окривљеном - саопштило је Више јавно тужилаштво.

О предлогу за продужење притвора и потврђивању поднете оптужнице одлучиваће Виши суд у Београду.

Ради заштите приватности учесника у поступку, предложено је искључење јавности током трајања главног претреса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

НОВАК ЂОКОВИЋ ДОНОСИ ОДЛУКУ БЕЗ ПРЕСЕДАНА?! Његови навијачи, али и они који га не подносе - гледају и не верују