ОВО СУ РЕЗУЛТАТИ ОБДУКЦИЈЕ ЖИВКОВИЋА: Да ли ће Срђан К. бити осумњичен за друго дело?

З. У.

13. 01. 2026. у 15:36

РЕЗУЛТАТИ обдукције тела Предрага Живковића (42) из сурчинског насеља Бечмен, показали су да је несрећни човек преминуо због велике количине алкохола и смрзавања.

ОВО СУ РЕЗУЛТАТИ ОБДУКЦИЈЕ ЖИВКОВИЋА: Да ли ће Срђан К. бити осумњичен за друго дело?

Фото: Новости

Он је преминуо у кући свог друга и суграђанина Срђана К. (40), којем је у прво време одређено задсржавање до 48 сати, због сумње да је дошло до злочина, јер су на жртви уочени подливи и модрице.

Срђан К. је данас, одмах по сазнањима надлежних органа да није реч о убиству, пуштен из полицијског притвора, који му је био одређен због сумњивих околности Живковићеве смрти.

Да подсетимо, Срђан К. је јуче ујутру око 8.30 сати позвао Хитну помоћ, јер, како је рекао, његов пријатељ не дише. Доктори, који су убрзо стигли на место догађаја, могли су само да констатују смрт мушкарца. Због суњивих трагова на његовом телу о свему је одмах обавештена полиција, која је неколико сати обављала увиђај.

По налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, Срђану К. је одређено задржавање под сумњом да је починио убиство. Он је данас требао да буде приведен код дежурног тужиоца, али се захваљујући првим резултатима обдукције нашао на слободи. Да ли ће бити окривљен за друго кривично дело знаће се наредних дана.

Према причи комшија њих двојица су се често дружила у последње време, јер живе недалеко једног од другог. Кобне вечери, 11.јануара, Живковић је дошао код Срђана К., а већ тада је био доста попио. Они су, како је наводно испричао Срђан К., наставили да конзумирају алкохол до касно у ноћ. Ујутру га је затекао мртвог и позвао помоћ.

Мештани Бечмена су навели да је Срђан К. од раније познат полицији, да је хапшен и осуђиван, да нигде није радио, као и да је живео сам у кући са тешко болесним оцем. За разлику од њега Живковића описују као изузетно вредног човека, али који није имао "среће у животу". Не знају шта је, осим алкохола, могло да споји њих двојицу.

БОНУС ВИДЕО:

Ухапшен пријатељ мушкарца чије је тело пронађено у Сурчину

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ЗАМЕНИК комесара Краљевске канадске коњице (РЦМП) за Британску Колумбију Двејн Мекдоналд изјавио је да је до пуцњаве у средњој школи у Тамблер Риџу, у којој је према последњим подацима, погинуло 10 особа, дошло у уторак око 13.20 по локалном времену и да је полиција по доласку затекла осумњиченог мртвог у школи.

12. 02. 2026. у 07:29

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!