АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ И ЖАНДАРМЕРИЈЕ КОД ПРЕШЕВА: Пронађена дрога и оружје
Припадници Министарства унутрашњих послова у Врању, у сарадњи са Жандармеријом, по налогу Основног јавног тужилаштва у Врању, поднеће кривичну пријаву у редовном поступку против И. Т. (63) из околине Прешева због постојања основа сумње да је извршио кривична дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја и неовлашћено држање опојних дрога.
Фото: Муп
Полиција је јуче у кући осумњиченог, на подручју Прешева, пронашла пиштољ у илегалном поседу, пет комада пиштољске муниције и мању количину биљне материје за коју се сумња да је марухуана.
Фото: Муп
Такође, приликом претреса на још осам локација на подручју Прешева пронађени су: ваздушна пушка у илегалном поседу, 11 путничких возила, 13 мобилних телефона,
дрон, рачунарска опрема, као и ножеви, мачете, метални боксери, металне телескопске палице и фантомка, а полиција, по налогу надлежних тужилаштава, у вези са пронађеним предметима наставља даљи рад на утврђивању постојања елемената кривичних дела и прекршаја.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)