У СТАНИ У У ЏЕПУ КОКАИН И МАРИХУАНА: У Бепчину ухапшен Д.=. (26) осумњичен за трговину дрогом

Љиљана Прерадовић

05. 11. 2025. у 15:19

ПОЛИЦИЈА у Беочину ухапсила је Д. О. (26) из овог места, због постајања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

У СТАНИ У У ЏЕПУ КОКАИН И МАРИХУАНА: У Бепчину ухапшен Д.=. (26) осумњичен за трговину дрогом

Фото Shutterstock

Прегледом осумњиченог и претресом његовог стана, полиција је пронашла кокаин, марихуану и вагу за прецизно мерење.

Д. О. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

НАВИЈАЋУ ЗА ПАРТИЗАН! Бивши фудбалер Црвене звезде шокирао делије пред вечити дерби