ПРЕТИО ДА ЋЕ СВЕ ДА ЗАПАЛИ: У Врању ухапшен побеснели медицински техничар
У управи Здравственог центра догодио се инцидент због ког је интервенисала и полиција, а о свему је обавештено и Тужилаштво.
Фото: Ј.С.
Како нам је речено у Основном јавном тужилаштву С.Д. је вукао завесе и ударао столице, а затим говорио да оставе његову супругу, која му је и колегиница, на миру, да је не малтретирају, да ће се у супротном полити бензином и запалити, а потом је претио да ће све запалити.
Тужилаштво је наложило да се обави накнадна консултација ради предузимања осталих радњи.
У међувремену огласили су се и из менаџмента Здравственог центра и потврдили да је дошло до инцидента у Управи Здравственог центра Врање, који је изазвао један од запослених непримереним понашањем.
- Руководство Здравственог центра је реаговало адекватно, али смо и били принуђени да случај пријавимо надлежним органима. Најважније је да пацијенти током овог инцидента ни на који нацин нису били угрожени непримереним понашањем запосленог. Руководство Врањског Здравственог центра и овога пута наглашава да приоритет свих запослених морају бити пацијенти, те да се првенствено води рачуна о њиховом здрављу, али и безбедности, те смо због тога били принуђени да реагујемо позивањем и обавеставањем свих надлежних институција и органа – наводи се у саопштењу.
Запослени који ради у једној од Служби Дома здравља где ради његова супруга, наводно није задовољан тиме што су га сменили с места главног техничара и тврди да му је супруга мобингована.
Препоручујемо
У СУРЧИНУ ЗАПЛЕЊЕНО ОКО 100 КИЛА МАРИХУАНЕ: Дрога упакована у 10 кутија
24. 01. 2026. у 16:53
УХАПШЕН НАСИЛНИК ИЗ САЧЕКУШЕ У СУРЧИНУ: Претукли младића у сачекуши
24. 01. 2026. у 12:15
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)