ПРЕ НЕКОЛИКО ГОДИНА УСМРТИО ЖЕНУ А САДА ПРИЈАТЕЉА: Кик боксер из Лазаревца и раније био осуђен
СЛОБОДАН М. (28) кик боксер из Лазаревца који је ухапшен због сумње да је убио Зорана Л. (70), његово тело исекао, спаковао у џакове бацио у реку Колубару, раније је био осуђен због стравичне саобраћајне несреће са смртним исходом у којој је настрадала жена.
Foto: društvene mreže/printscreen
Због стравичне саобраћајне несреће, Слободан М. је 2021. године провео годину дана у кућном затвору.
- Он је пре четири године изазвао саобраћајну несрећу на магистралном путу у Лазаревцу, у којој је настрадала једна жена. Он је због несреће из 2021. године осуђен на годину дана кућног затвора без наногице - наводи извор.
Полиција тренутно претражује подручје копова "Колубара" где се сумња да се налазе преостали делови тела убијеног Зорана Л.
Foto: društvene mreže/printscreen
Подсетимо, у Вишем јавном тужилаштву у Београду јуче је саслушан Слободан М. (28) због постојања основа сумње да је 20. јуна 2025. године у околини Лазаревца, убио Зорана.М, а потом његово тело исекао и бацио у реку Колубару.
Слободан М. је познат као кик боксер, који је имао запажене наступе у земљи и иностранству. Године 2018. остварио је велику победу на турниру у Италији. Након тога повукао се из професионалног спорта и посветио се тренерском раду у локалном клубу, где је обучавао млађе борце.
– Био је фин, културан момак. Никад проблематичан. Али кад је ушао у посао са Зораном Л. као да се потпуно променио. Постао је повучен, нервознији. О њему пре тога није могла ружна реч да се чује – каже саговорник.
Фото принтскрин Новости
Осумњичени је наводно, после проналска делова тела, неколико пута позиван у полицију и испитиван у својству грађанина.
– И даље не можемо да верујемо да је Слободан М. способан за тако нешто.Сви се питамо шта је то у њемју пробудило звер када је он могао крвнички да убије човека са којим је сарађивао. Ово је трагедија, за породицу Зорана Л., али и за све нас који их познајемо – закључује једна мештанка Лазаревца.
(Република)
БОНУС ВИДЕО - ВЕЛИКИ ПОЖАР У ЛОЗНИЦИ: Гори главна депонија
Препоручујемо
УЖАС КОД ПАНЧЕВА: Аутомобил слетео са пута - Возач мртав у колима, сувозач заглављен
04. 07. 2025. у 18:35
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)