БОМБОМ НАСРНУО НА СУПРУГУ: Брзом и спретном реакцијом злостављана жена сачувала живот
У дворишту једне породичне куће у лесковачком селу Мирошевце, јуче увече, експлодирала је бомба и само срећом у овој екплозији нико није повређен.
фото: И.Митић/Илустрација
Експлозивну направу је кроз прозор куће избацила злостављана жена, а након што је на њу синоћ, око 21 час, насрнуо супруг током породичне свађе.
Жена је успела да брзо реагује и да из руку нападача извуче бомбу, која је наводно случајно активирана, а да је потом баци кроз прозор и да тако себи и свом злостављачу спаси живот.
У Мирошевцу причају да је нападнута жена потом побегла у комшилук да би позвала полицију, док се њен супруг закључао у кући одбијајући да се преда органима реда. Уследили су дужи преговори после којих је насилник савладан и тако се нашао иза решетака.
Он је ухапшен и уз пријаву за насиље у породици и за недозвољено држање оружја и експлозивних направа биће приведен надлежном тужилаштву.
У селу кажу да је ухапшени мушкарац склон алкохолу, а поједини мештани причају да је чак и лечен од алкохолизма, као и да је био склон свађама, расправама и насиљу када попије.
Међутим, према незваничним информацијама, полиција до сада није имала пријаве за насиље у породици коју, осим супружника, чине нападачева мајка и двоје одрасле деце. Они, наводно, нису били код куће у тренутку када је дошло до ове породичне драме која је умало могла да буде окончана трагедијом.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)