ДИВЉАО "ПОРШЕОМ" 238 КИЛОМЕТАРА НА ЧАС: Из саобраћаја искључен белгијски држављанин
ДРЖАВЉАНИН Белгије (33) искључен је из саобраћаја јер је на ауто-путу Суботица – Нови Сад возио луксузни „порше“ брзином од чак 238,4 километра на час.
Foto: Zoran Jovanovic
То је готово дупло већа брзина од законом дозвољене на тој деоници, где важи ограничење од 130 км/х.
Надлежни су додатно утврдили да је исти возач и на наредној деоници возио брзином од 198,4 километра на час, чиме је још једном показао крајње неодговорно понашање у саобраћају.
Он је одмах искључен из саобраћаја, а против њега је поднета прекршајна пријава због насилничке вожње.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)