РЕКЕ ЉУДИ ИСПРЕД ОШ" РИБНИКАР": Породица, ђаци, грађани на помену страдалима у масакру
ВЕЋ више од два сата, непрегледна колона родитеља и родбине, пријатеља, ђака, бројних грађана који су дошли да одају почаст страдалима у београдској ОШ "Рибникар" тихо, са сузама, без и једне речи, долазе, спуштају цвеће, пале свеће за трагично страдалу децу и радника обезбеђења, које је пре две године, усмртио ученик, малолетни Коста К.
FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ
Туга, невиђени бол, поглед у земљу...
Данас је тачно две године откако је, како је утврђено истрагом, малолетни Коста K.
Масакр 3. маја 2023. године нису преживели чувар Драган Влаховић и ученици Ана Божовић, Бојана Асовић, Софија Негић, Адриана Дукић, Ангелина Аћимовић, Андрија Чикић, Мара Анђелковић, Катарина Мартиновић и Ема Кобиљски.
Нажалост, ни после 2 године, и даље нема одговора зашто је дечак то учинио.
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)