У СТАНУ МАРИХУАНА, АМФЕТАМИН, ДОИГИТАЛНА ВАГА И ДРОБИЛИЦА: У Бечеју ухапшен осумњичени за трговину наркотицима
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Бечеју ухапсили су М. Б. (26) из овог места, због постајања основа сумње да је учинио два кривична дела, неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и омогућавање уживања опојних дрога.
Фото Shutterstock
Претресом његовог стана, полиција је пронашла марихуану, амфетамин, дигиталну вагу и две дробилице.
Сумња се, такође, да је он дао марихуану и амфетамин двадесетшестогодишњем Р. Х. код кога је полиција пронашла те наркотике.
М. Б. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Зрењанину.
Против Р. Х. биће поднета кривична пријава, у редовном поступку, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)