ИЗБОДЕНИ МЛАДИЋ ПРОБУЂЕН ИЗ КОМЕ: Лука из Јакова годинама трпео тортуру
МЛАДИЋ Лука М. (21), који је у четвртак, замало убијен у Јакову, крај Београда, како сазнајемо оперисан је у Ургентном центру и пробуђен из вештачке коме. Стање му је за сада стабилно, али су лекари и даље на опрезу.
Фото: М.Стевановић
За покушај његовог убиства ухапшен је Предраг Х. (27) такође из Јакова. Према првим информацијама он је Луку ножем убо у врат, раме, два пута у груди, у стомак и у обе потколенице. Повреда стомака је нарочито озбиљна.
Како сазнајемо Лука је годинама трпео тортуру од Пеђе Х., који га је третирао као слугу, понижавао пред другима, а наводно је знао и да га ишамара. Кажу да је Лука негде пред неким причао да ће му кад-тад вратити, што га је угњетавао.
У четвртак га је Предраг Х. звао да дође у хотел и када је Лука дошао у његов апартман, напао га је ножем. После тога је побегао, а избодени младић је успео да изађе из собе у ходник, где су га видели гости хотела и реаговали. Позвана је Хитна помоћ и полиција, која је после ухапсила нападача.
Како незванично сазнајемо Предраг Х. је у Јакову живео са бабом и дедом, а деда га је избацио из куће, па је био у хотелу. Наводно је имао проблеме због честог узимања наркотика и алкохола.
Иначе, Предраг Х. је недавно изашао из притвора у којем је био око пола године, јер је претио девојци и њеној мајци. Према нашим информацијама полиција га је тада ухапсила када је са мачетом ишао ка њиховој кући.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Мистериозна животиња снимљена у Мачви (ВИДЕО)
Кратак видео, за који се наводи да је настао из возила на подручју Мачве.
13. 06. 2026. у 20:49
Коментари (0)